Üniversite Terakki’de: Tadımlık Dersler

2573

Levent Yerleşkemizden 11 ve 12. sınıf öğrencilerimiz, 20. Kariyer Günleri kapsamında 23 Şubat Salı günü düzenlenen “Üniversite Terakki’de: Tadımlık Dersler” etkinliğinde İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nden akademisyenlerle buluştu. Konuklarımız, üniversitelerinde kendi öğrencilerine anlattığı bir dersi öğrencilerimizle paylaştı.

Konuklarımız; Bilgi Üniversitesi’nden Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümü Yrd. Doç. Dr. Baykal Sarıoğlu, Hukuk Bölümü Yrd. Doç. Dr. Kerem Cem Sanlı, Ekonomi Bölümü Yrd. Doç. Dr. Orhan Erdem, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Gençer, İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü Yrd. Doç. Dr. Aylin Dağsalgüler, Psikoloji Bölümü Prof. Dr. Diane Sunar, Mimarlık Bölümü Yrd. Doç. Dr. Banu Tomruk, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Yrd. Doç. Dr.  Özgür Gül; Bahçeşehir Üniversitesi’nden Tıp Bölümü Doç. Dr. Gözde Erkanlı Şentürk, Endüstri/İşletme Mühendisliği Bölümü Doç. Dr. Tunç Bozbura oldu.

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimiz,  öğrencilerimizin üniversite ve meslek seçimlerinde doğru karar verebilmelerine yardımcı olmak için tüm seneye yayarak 20. Kariyer Günleri etkinlikleri düzenliyor. Bu sene gerçekleşecek diğer Kariyer Günleri etkinlikleri ise “Dekanlarla Buluşma: Mesleğe Göz Kırpmak”, “Üniversite Gezileri”, “Sunny ve BAU Apply Tanıtımı”, “Ders Seçim Konferansı”, “Meslek Gözlem Çalışmaları” ve “Tercih Konferansı”.