20. Kariyer Günlerimiz Başladı

2259

Levent Yerleşkemizden 10 ve 12. sınıf öğrencilerimiz,  Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimizin  öğrencilerimizin üniversite ve meslek seçimlerinde doğru karar verebilmelerine yardımcı olmak için tüm seneye yayarak gerçekleştirdiği 20. Kariyer Günleri etkinliklerinden 14 Ekim çarşamba günü “Başarı Öyküsü” konferansında Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Türker Kılıç’la buluştu.

Kılıç öğrencilerimize, beynin yapısını ve bunun olaylara bakış açısını nasıl etkilediğini anlattı. Bilimsel düşüncenin öneminden bahseden Kılıç, beyin yapısının düşünce ve bakış açısını nasıl genişlettiğini anlattı.

Bu sene gerçekleşecek diğer Kariyer Günleri etkinliklerimiz: “Başarı Öyküsü2 ve Başarı Öyküsü3”, “Rektörler, Üniversite Adayları ile Buluşuyor”, “Dekanlarla Buluşma: Mesleğe Göz Kırpmak”, “Üniversite Terakki’de: Tadımlık Dersler”, “Üniversite Gezileri”, “Sunny ve BAU Apply Tanıtımı”, “Ders Seçim Konferansı”, “Meslek Gözlem Çalışmaları”, “Meslek Tanıtımları” ve “Tercih Konferansı”.