Lise Öğrencilerimiz “4. Terakki Bahar Bayramı”nda Buluştu

288

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı hafta etkinlikleri kapsamında her iki yerleşkemizden lise öğrencilerimiz, “4. Terakki Bahar Bayramı” için 14 Mayıs Salı günü Tepeören Yerleşkemizde bir araya geldi.

Öğrenci birliği başkanları Can Genç (Levent Yerleşkesi) ve Serdar Ada Doğan’ın (Tepeören Yerleşkesi) açılış konuşmaları ile başlayan 4. Terakki Bahar Bayramı etkinlikleri kapsamında, okul kulüplerinin tüm yıl boyunca yaptıkları çalışmalar sergilendi ve paylaşıldı.

Permakültür, Rengârenk, Sanat ve Spor kulüplerinin gerçekleştirdiği atölyeler ile öğrencilerimizin becerilerine katkı sağlanırken, spor etkinlikleri ile eğlenceli ve hareketli zamanlar geçirildi. Her iki yerleşkemizden toplam 8 müzik grubu verdikleri konserler ile festivalin en renkli ve coşkulu anlarını yaşattı.

Terakki Bahar Bayramı, her iki yerleşkemizdeki öğrencilerimizin Tek Terakki olarak bir araya geldiği, birlikte eğlenme fırsatı bulduğu keyifli bir etkinlik oldu ve öğrencilerimiz, okulumuzun değerlerine bağlılıkla bir araya gelerek, dostluklarını ve dayanışmalarını pekiştirdi.